Gamirasu Village House - Kutlu Özemrak

Farklı bir deneyim yaşamak isteyenler, restoran ve hotel anlayışında samimi bir ortamla ezber bozmak isteyenler Kapadokya Gamirasu Village House'u mutlaka ziyaret edin

GAMİRASU VİLLAGE HOUSE 

Kapadokya’nın büyülü atmosferinde yer alan Gamirasu Hotel & Restaurant huzurlu ve samimi bir duruşa sahip. Doğal ve tarihi havası sizi büyülüyor. Restoran kısmı rezervasyonla çalışıyor. Tamamen geleneksel yöntem ve yemeklerle hizmet veriyor. Aslında bu restoran bir köy evi ve ailece işletiliyor. Önce aile ile tanışıyorsunuz sonra kendileri sizler için özel menüyü hazırlamaya başlıyor. Burada bulunan tandır ile 'kete' (bir çeşit ekmek) yapılıyor. Mantı gerçekten çok lezzetli. Tuzda köy tavuğu is kokusu ve doğallığı ile bildiklerinizden farklı. Tandır çorbası ve kabak çiçeği dolması ailenin büyük annesi tarafından özenle yapılıyor. Tatlılar ise Haside tatlısı ve katmer; çay ile mükemmel bir uyum içindeler.

 

Bu restoran biraz ezber bozuyor. Samimi bir ortamda aileye misafir oluyorsunuz, üstelik ev yapımı kıvamında ve her yerde bulunamayacak yemekleri tadıyorsunuz. Standart bir restorandan çok daha fazlası diyebiliriz. Bu farklı deneyim için Kapadokya’da GAMİRASU VİLLAGE HOUSE'u mutlaka ziyaret edin!

 

0 384 354 58 15

www.gamirasu.com