Keyifli Oteller / Özgür Kaya

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Radisson Blu Çeşme'nin özeti; deniz, kum, güneş ve spa... Bu olağanüstü konuma sahip ayrıcalıklı tesisin en önemli avantajı; Türkiye'nin en güzel denizlerinden birine sahip olan Ilıca Plajı kıyısında yer almasıdır.

 

Turkuaz rengi denizi ve kristal beyaz kumlu sahiliyle Radisson Blu; Çeşme'nin ulaşımı kolay ve en merkezi noktasında dört mevsim boyunca hizmet veriyor.

 

Kapısından girdiğiniz anda; geniş, keyifli ve deniz manzaralı bir lobi sizleri karşılıyor. İyi eğitimli ve güler yüzlü personeli giriş işlemlerinizi hızlıca tamamlıyor ve bundan sonrası için size tatilin tadını çıkarmak kalıyor.

 

Otel üç yüz on bir odadan oluşuyor. Radisson kalitesini ve rahatlığını hissedebileceğiniz odaların birçoğu deniz görmekte. Otel yönetimi odalarda harika bir karşılama yapıyor; "Welcome Home" konseptiyle kendinizi evinizdeki gibi rahat hissediyorsunuz. Burada tatil yaparken manzaralı oda seçmeye özen gösterin, pişman olmayacaksınız.

 

Odaya yerleştikten sonra denizin ve kumun tadını çıkarmak için acele edin. Güneşlenmek için çim bahçeyi, kumsalı veya tesisin özel iskelesini tercih edebilirsiniz. Bu arada Sands Bar'da özenle hazırlanmış kokteylleri ve muhteşem atıştırmalıkları mutlaka deneyin!

 

Eğer benim gibi deniz düşkünü değilseniz, sizlere havuzun keyfini çıkarmak kalıyor. Bu arada çocuklar unutulmamış, onlar için de her şey düşünülmüş.

 

Deniz keyfini tamamladıktan sonra, odanıza dönmeden Dulcis Termal & Spa'ya uğramalısınız. 3500 m2 kapalı alanıyla insanı baştan çıkaran bir atmosfere sahip olan spa'da, on sekiz adet masaj salonu mevcut. Kışın dahi yüksek talep gören spa için otele giriş yapar yapmaz randevu almanızı tavsiye ederim. Spa ekibi oldukça profesyonel ve işlerini çok iyi yapıyorlar. Ayrılmadan önce Çeşme'ye özgü termal su havuzunu denemeyi de ihmal etmeyin.

 

Element Restaurant'daki akşam yemeğinin ardından deniz kenarında yıldızları seyrederek geceyi romantizmle sonlandırabilirsiniz.

 

Bir daha kalır mıyım?

Her yaz en az bir kere.