Çeşme'nin Altın Plajında

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Çeşme denilince aklımıza önce kristal kum plajlari, eşsiz turkuaz rengi denizi gelir... Çeşme'yi de son yılların en popüler tatil beldesi haline getiren de bu paha biçilemez doğal güzelliğidir.

 

Tabii bu eşsiz denizi en iyi şekilde değerlendirmek sizin elinizde. Bu ay Çeşme plajlarında rotamız; benzersiz iskelesi, incecik altın rengi kumuyla Radisson Blu Çeşme. Tesisin en büyük avantajı dünyaca ünlü Ilıca plajına kıyısının olması... Bu paha biçilmez doğal güzellik Radisson Blu'nun işletme kalitesiyle buluşunca, tatilciler için vazgeçilmez bir yer halini alıyor. Radisson plaja konumlandırdığı beyazlar içindeki Sands Beach Bar'ında misafirlerine kaliteli bir hizmet sunmayı başarmış. Ayrıca iskelede güneşlenmeyi ve denize girmeyi sevenler için iyi dekore edilmiş bir iskelesi mevcut.

 

Radisson'a gidince kendinize bir jest yapmak istiyorsanız spasını ziyaret etmeyi unutmayın. Çeşme'deki en iddialı spalardan birine sahip olan Radisson, burada da sunduğu hizmet ve spasının büyüklüğü ile farkını ortaya koyuyor. Modern ve şık tasarımıyla 3500 m² kapalı alana yayılan Dulcis Thermal Spa & Hamam çeşitli aktiviteleri ile sizlere unutamayacağınız bir spa deneyimi sunuyor.

 

Rezervasyon yaptırmayı unutmayın!