Amara Dolce Vita Luxury

Antalya Tekirova'da bulunan Amara Dolce Vita Luxury, resort otelciliğin önemli temsilcilerinden biri olduğunu kanıtlar nitelikte.

Otelin en büyük avantajının kesinlikle konumu olduğunu söylemeliyim. Tesis Tekirova beldesinin en sonunda, yolun bittiği yerde başlıyor.

 

Yeşilin bol olduğu, denize sıfır olan tesis burada farkını ortaya koyuyor. Harika bir koya yerleşmiş olana Amara Dolce Vita Luxury kendi içinde doğa yürüyüşü imkanı sunabilecek ve harika manzaralar ile karşılaşacağınız bir konuma sahip.

 

Temiz denizi, büyük iskelesi ile deniz severelere iyi imkanlar sunan otel, havuz severleri de unutmamış. Tesisin oldukça büyük ana havuzuna ek olarak kapalı havuzu, deniz suyu havuzu ve aquaparkı kusursuz hizmet sunuyor.

 

Yeme, içme işlerine gelecek olursak; burada Amara Dolce Vita'nın ustalarının haklarını teslim etmek gerekiyor. Kahvaltısından akşam yemeğine, öğlen snack barına kadar yüksek bir kalite tutturmuşlar. Yediğiniz her şeyden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Tesis ayrıca A la Carte restoranıyla da açık büfeden uzak durmak isteyenlere seçenekler sunuyor.

 

İçeceklerde ithal ve yerli seçkin markalar kullanılmış. Genel olarak bu tarz resort otellerde her an her yerde istediğiniz içeceği bulamazsınız, burada da zaman zaman aynı sıkıntıyı yaşasanız da çalışan arkadaşlar çok motive ve güler yüzlü biçimde isteklerinizi yerine getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Sonuç olarak istediğiniz içecekleri, istediğiniz yerde rahatça bulabiliyorsunuz.

 

Gelelim odalara; ana bina odalarının kesinlikle yeterli metrekarede ve konforda olduğunu söyleyebilirim. Odaların temizlik standartı tam puan alır.

 

Ben deniz manzaralı bir odada kaldım, imkanınız varsa mutlaka tercih edin. Muhteşem bir manzara ve dalga sesleriyle uyanıyorsunuz.

 

Aktivite ve eğlence kısmında; hiç kimseyi rahatsız etmeyecek gündüz animasyon ekibi var, işlerini profesyonel biçimde yapıyorlar. Akşamları ise profesyonel organizasyonlar sizleri bekliyor. Çok büyük keyifle izleyeceğiniz şovlar mevcut. Hiçbirini kaçırmayın derim.

 

Son olarak; kötü geçen turizm sezonunda, Amara Dolce Vita Luxury kalitesinden öden vermeden hizmet etmeye devam ediyor. Bu dönem için önemli bir kriter olan hizmet anlayışında hiçbir aksaklık yok diyebiliriz. Bütün çalışanlar, misafirleri mutlu etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

 

Bu kötü sezonda resort tatili yapacaksınız Amara'yı mutlaka deneyin.