Bodrum Park Resort

Biri deniz mi dedi? Yeşillikler içinde bir tatil mi istiyorum dedi? O zaman valizleri hazırlayın, Bodrum Park Resort'a gidiyoruz!

BODRUM PARK RESORT

 

Biri deniz mi dedi? Yeşillikler içinde bir tatil mi istiyorum dedi? O zaman valizleri hazırlayın, Bodrum Park Resort'a gidiyoruz!

 

Yalıçiftlik mevkinde muhteşem bir koya hakim olan Park Resort'da balıklar ile iç içe bir akvaryumda yüzüyorsunuz adeta. Gerçekten çok temiz ve korunaklı bir koya sahip olan tesis, kusursuz bir deniz tatilini garanti ediyor.

 

Ayrıca tesisin yeşilliğini size şöyle anlatayım; denize girip birkaç kulaç attıktan sonra karaya dönüp baktığınızda sadece çam ağaçlarını görebiliyorsunuz, hiçbir gri beton görüntüsüne rastlamıyorsunuz.

 

Otelin genel bina girişi ve lobi bölümü sade, gösterişten uzak döşenmiş. Personel ilgiyle karşılama yapıyor.

 

Odalar ise ana bina odaları ve club odaları olarak iki bölüme ayrılmış durumda. Mümkünse club odalarını tercih edin. Oda boyutları tatmin edici, ortalama 20 metrekare. Yenilenmiş mobilyalar ve temiz bir odanın yanı sıra, hepsinin önünde çam ağaçlarının keyfini çıkarabileceğiniz terasınız da mevcut. Özellikle akşamüstü içeceklerinizi alın ve manzaranın keyfine bakın.

 

Bodrum Park Resort'da yeme-içme değerlendirmesi yapacak olursak; her şey dahil sistem ile çalışan bir otel. Her an, her dakika yiyecek, içecek bir şeyler bulabiliyorsunuz. İçecek kısmında plaj ve havuzda cam şişe yerine plastik veya karton bardaklarla servis yapıyorlar. Bu tür bardaklarla tüketmeyi çok tercih etmesem de bütün içeceklerin yaz günü buz gibi servis ediliyor olması harikaydı, bu hizmet özellikle yazın kalabalık otellerde her tesisin altından kalkabildiği bir şey değil. İçeceklerde bilinen yerli markalı ürünleri kullanmayı tercih etmişler, ithal ürün seçeneği her şey dahil sisteminde yok.

 

Yiyecek konusuna gelecek olursak; bütün öğünler için iyi bir açık büfe hazırlığı yapılıyor. Yemek konusundaki beklentinizi gurme düzeyde değil de standart düzeyde tutarsanız mutlu öğünler geçirebilirsiniz. Özellikle öğlen servisi için snack servisleri çok lezzetli.

 

Unutmadan, kaldığınız süre içerisinde ne yapın edin balık a la carte restoranında akşam yemeği yiyin, çünkü bu balık restoranı denizin üstünde ve burada yemek yiyip bir şeyler içmek gerçekten çok keyifli.

 

Eğlence ve animasyona gelirsek; iyi niyetli, kimseyi rahatsız etmeyen bir ekipleri var.

 

Kısacası bence Bodrum Park Resort demek; deniz demek, çam ağaçları demek... Keyifli tatiller!

Özgür Kaya

Instagram : oozgurkaya