En Lezzetli Dünya Sandviçleri

Dünyanın en iyi ve en lezzetli sandviçleri

GRILLED CHEESE
Amerikan icadı bu lezzet tost makinesinde değil tavada yapılıyor. Ekmeğin dış tarafına yağ sürülüp Cheddar peyniri eriyene kadar tavada kızartılıyor.

CHIP BUTTY
Bu sandviç için kısaca; ekmek arası patates diyebiliriz. Hem kolay hem de lezzetli olan bu sandviçi ketçap, hardal veya barbekü sos ile tatlandırabilirsiniz.

CHIVITO
Keçi anlamına gelen ama içerisinde keçi eti bulunmayan Chivito; biftek, bacon, mozarella, haşlanmış ya da tavada yumurta, jambon, zeytin, domates ve ketçap-mayonez’den oluşuyor.

BARROS LUCO
Sürekli sipariş verdiği için Eski Şili Başkanı Ramon Barros Luco’dan adını alan bu sandviç, eritilmiş peynir ve bifteğin muhteşem birleşiminden oluşuyor.

CHACARERO
Chacarero’nun içeriğinde ince dilimlenmiş ve marine edilmiş biftek, domates, yeşil biber, chili biber ve tabii ki de taze fasulye mevcut. Avokado sosu da bu sandviçe lezzet katıyor.

BURRITO
Şekil itibariyle dürümü andırsa da içerik olarak zengin ve daha dolgundur. Her çeşit et-sebze, pirinç, ramen, fasulye ve dilediğiniz soslarla damak tadınıza uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.