Ayaklarınız Yerden Kesilecek

Otel cenneti Antalya'da yüzlerce otel arasından sıyrılan ve ayaklarınızı yerden kesecek bir otel var; "Nirvana Lagoon Villas Suits & Spa".

İsmine yakışır özellikleriyle; yemyeşil bir doğanın içinde, harika bir sahile ve denize sahip olan bu otel, kuş sesleri arasında hem sakin hem huzurlu hem de siz isterseniz eğlencenin tam içinde.

 

Odalar ve villalar çok kullanışlı, donanım oldukça kaliteli. Rahatlığı benimsemiş otele ait villaların ortasında özel havuzlar mevcut. Bu havuzlar komşu villalarla ortak kullanılıyor. Ayrıca bir de havuz kenarlarında özel barlar mevcut, içkinizi buralardan alıp villanızın önünde keyif yapmanız kaçınılmaz.

 

Villaların önünde bulunan teras alanları çok kullanışlı. Doğa içindeki otelde sevimli kuşlar komşunuz oluyor.

 

Ayrıca otelde bir büyük ana havuz ve su parkı var. Kumsalı ve iskelesinde özel alanları olan otelin eğlencesi ve şovları gayet iyi.

 

Restoran'ın büfesi çeşitlilik açısından zengin. Standart büfelerin dışında lezzet kadar görsel sunumlara da önem verilmiş. Servis personelinin istekliliği ve ilgisi üst düzeyde. A la carte restoranlar da amacına çok uygun ve kaliteli.

 

Spa olanakları otele gelme nedenlerinizden bir tanesi. Burada konaklarsanız mutlaka spa'ya uğramalısınız.

 

"Nirvana Lagoon Villas Suits & Spa" listenize almanız gereken otellerden.

 

Kutlu Özemrak 

Yemek & Seyahat Yazarı