Özgür Kaya Sizler İçin Bu Ay İzmir Mövenpick Otelde

İzmir'in tam kalbinde Cumhuriyet Meydanında yer alan Mövenpick sizi İzmir'e aşık edecek.

Bu ay Mövenpick Otel İzmir'deyiz. Bir cümle ile özetlemek gerekirse? burası "kişiye özel hizmet" alacağınız bir otel. İzmir'in tam kalbinde Cumhuriyet Meydanında yer alan Mövenpick sizi İzmir'e aşık edecek. Dünyaca ünlü Mövenpick kalitesinden ödün vermeden misafirlerine hizmet sunan tesis, kalite ve kişiye özel hizmet konusunda iddalı. Biraz daha detaya girersek?

YEMEK

Otel genel olarak oda kahvaltı konseptiyle misafirlerine hizmet verirken öğlen-akşam servisinde şef Murat Yıldız ve ekibinin hazırladığı lezzetleri Margaux Restaurant'da sunuyor. Öğlen açık büfe, akşam A la carte menü ile hizmet veren Margaux şehir otelciliğine örnek olabilecek lezzet seviyesini yakalamış durumda. Aynı zamanda otel dışından gelen misafirlerine de hizmet verdiğini hatırlatmakta fayda var. Yemek konusunda asıl değinmek istediğim konu; "lezzet festivali"... Otel yönetimi harika bir organizasyona imza atmış. "Lezzet Festivali" adıyla her ay farklı Türk ve dünya mutfağından lezzetleri misafirlerine ve İzmirlilerin ayağına getiriyor. En önemlisi de bu lezzetleri o bölgeden sadece festival için getirtilen en iyi şeflerinin elinden yemeniz. Sunum da organizasyonu daha önce denemiş rakiplerine göre fark yaratıyor. Akşamüstü saatlerinde ise roof'da bulunan Mistral Lounge Bar'da muhteşem gün batımını izleyerek vakit geçirebilirsiniz.

ODA

Otel, Mövenpick zincirinin bütün dünyadaki kalitesinden ödün vermeden kişiye özel hizmetiyle oda seçenekleri sunuyor. Devamlı gelen misafirlerinin alışkınlıklarına göre odaları önceden düzenleniyor. 185 odalı tesiste executive, superior ve suit odaların yanı sıra kral dairesi ve engelli misafirleri için oda seçeneği de mevcut.

HİZMET

Şehrin en merkezi yerinde bulunan Mövenpick İzmir, hizmet standartlarını en üst düzeyde misafirlerine sunmaya gayret ediyor. Otele girdiğinizde sizi ferah atmosferli bir lobi karşılıyor. İzmir manzarasını seyredebileceğiniz oturma gruplarında içeceğiniz bir kahve kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Otelin yönetiminin önem verdiği, çok takdir edilecek diğer bir konu ise? sosyal sorumluluk ve engelli misafirleri için çözümler. Her yıl otel adına bin ağaç dikiliyor ve otelin yirmiye yakın personeli işaret dili biliyor.

YÜZME&SPA

Otel'de bulunan sağlık kulübü size kapalı havuz, fitness salonu, sauna ve buhar odası seçeneklerini sunuyor.

Son olarak? şehir otelciliğinde Mövenpick İzmir gibi otellere fazlasıyla ihtiyaç var. Zincir otelin kalite standartını kendi misafirlerine ve İzmir'e uygun hale getirmeleri keyifli bir konaklama sağlıyor.

Bir daha kalır mıyım?

Kesinlikle Evet!

Özgür Kaya