Titanic Deluxe Belek

Turistik tesisleri gezerek gözlemlerini yazan Özgür Kaya bu kez Titanic Deluxe Belek'i inceledi, gezdi, gördü ve yazdı!

Kendisine özgü yanlarıyla diğer resortlardan farklı olmayı başaran Titanic Deluxe'teyken, Belek'teki doğru adreslerden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz.

170.000 m2 gibi devasa bir alana sahip tesisin, Beşgöz nehirine de kıyısı mevcut. Bu avantajı iyi kullanmayı başarıp misafirlerine değişik deneyimler sunuyor.

Kısaca tanıyalım;

Yeme & İçme: 

Tesis ultra her şey dahil sistemiyle hizmet vermekte olup bütün öğünlerinde özenle hazırlanmış, kaliteli malzemeler kullanıyor. Açık büfeden kaldığım süre boyunca çok memnun ayrıldım.

Gelelim Titanic'in fark yaratan kısmına; öğlen yapmış olduğu snack servisi gerçekten harika. Bir restoran hizmetiyle karşınıza çıkıyor ve harika lezzetleri ile nehrin kıyısında yemek yeme imkanı sunuyor.

A'la Carte restoranlarından deniz mahsullerini deneyimledim; harika tabak süslemeleri ve lezzetleriyle etkileyici bir yemekti.

Tesis, içeceklerin hepsinde iyi markalar seçmiş ve havuz başında şişe içecek alma imkanı sunuyor. Ne yazık ki kullanım oranının arttığı bölgelerde bu ürünleri soğutmakta zorlanıyor.

Oda

Deluxe suit'de konakladığım Titanic'te, 70 m2'lik etkileyici bir alan ve çok şık bir mimari sizleri bekliyor.

Tesis  bütün oda tiplerinde özellikle metrekare büyüklüklerine ve konfora önem vermiş ve bu konuda da gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Hizmet ve Aktivite 

Otel yönetimi tesiste iyi vakit geçirmeniz için elinden gelen çabayı gösteriyor.

Aktivite kısmına gelirsek; işte burada Titanic'i tebrik etmek gerekiyor. Özellikle akşam gösterilerinde çok kaliteli görsel şölenlerin olduğu şovlar yapılıyor.

Yüzme & Spa

Titanic büyük metrekareye kurulmuş tesisin hakkını vermiş ve devasa havuzlar yapmış. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı alanlar düşünülerek tasarım yapılan otelde çocuklu aileler yoğunluktaydı. Kesinlikle son zamanların modasına uygun büyük, hijyenik, vakit geçirmekten büyük zevk alacağınız bir spa salonu var. Denize ulaşmak için, nehirden tesise ait botlarla ulaşım imkanı sunan Titanic'in denizi klasik bir Belek denizi; dalgalı ve bulanık.

Bir daha kalır mıyım?

- Evet!